×

تماس با ما

شماره های تماس: 09307050892 021-44588024

جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

ساخت حساب کاربری

فناوری اطلاعات و ارتباطات لینک استیت

مجموعه علمی لینک استیت با هدف فرهنگسازی، فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات ، توسعه در زمینه های بسیاری در رشته های علمی و پژوهشی، فنی و مهندسی و فرهنگی و هنری در مهر ماه 1390 بنیانگذاری شده است. در دپارتمان ها و گروه های مجموعه افراد نخبه و توانمند در هر رشته ی تخصصی با توجه به فعالیت های مجموعه فعالیت می کنند. اعضای این مجموعه ها از بین نخبگان و استعداد های برتر گرایش های تخصصی تشکیل شده است. گروه به منظور ارائه خدمات منحصر بفرد در دنیای تکنولوژی و ارائه خدمات تخصصی در زمینه شبکه های کامپیوتری، طراحی وب ، کدنویسی ، طراحی نرافزار ، ساخت اپلیکیشن های گوشی های هوشمند گروهی از بهترین های این زمینه را گرد هم آورده ، تا هم فرصتی برای اشتغال جوانان جویای فرصت باشد و هم بهترین خدمات را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

طراحی سرویس های تحت وب

زندگی امروز در جهان بدون ماشین ها بی مفهومه ! و نرم افزار ها به عنوان رابط کاربری بین بین انسان و ماشین ها نقش کلیدی را در این جهان ایفا می کنند به طوری که محال است که شما روز را به شب برسانید و از اپلیکیشن های موجود استفاده ای نکرده باشید . با توجه به بستر بسیار وسیع و تا حدودی بی مرز که در عالم نرم افزار و حتی فناوری اطلاعات در جهان وجود دارد و با ذکر این نکته که هنوز آنقدر که باید و شاید در کشور ما شاهد رشد این علم نیستید گروه فرهنگی ویرگول با تکیه بر این موضوع که ما نیز می توانیم پرچم دار باشیم پا به عرصه نرم افزار و جهان فناوری اطلاعات گذاشته و با داشتن تیم خبره در این امر این ادعا را دارد که می تواند بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاورد . هم اکنون این تیم بزرگ که شامل متخصصین برنامه نویسی و مهندیس فناوری اطلاعات است پر سرعت مشغول تحرک اند که با پا به پای دنیای امروز که به سرعت در حال پیشرفت است قدم بگذارند و نتیجه این امر علمی مدرن با لهجه ای ملی می باشد .

خدمات شبکه

اصطلاح خدمات شبکه یک تعریف کلی از تمامی خدماتی است که در حوزه ی شبکه های کامپیوتری قابل ارائه است . این خدمات میتوانند از ابتدایی ترین مراحل مانند بررسی و آماده سازی زیرساخت مناسب برای ایجاد امکان راه اندازی شبکه های کوچک و بزرگ ، کابل کشی و داکت کشی شبکه ، آرایش رک و داکت و به طور کلی خدمات پسیو شبکه ، تا خدمات اختصاصی تر مانند راه اندازی سرویس های پایه ای و اساسی شبکه مانند نصب و راه اندازی اکتیو دایرکتوری ، نصب و راه اندازی دامین در شبکه ، نصب و راه اندازی فایل سرور و میل سرور و به طوری کلی تر نصب و راه اندازی کلیه سرویس های مایکروسافت در نظر گرفت . با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش ظریب استفاده از این سرویس ها و خدمات هر روز شاهد به وجود آمدن مباحث جدیدتری در زمینه خدمات شبکه هستیم و لیست فعالیت هایی که بخشی از زیرمجموعه بزرگ خدمات شبکه هستند هر روز در حال افزایش است .

ایده پردازی

در واقع در ابتدا همه چیز تنها یک ایده است . ایده ای که رشد پیدا می کند و پرورش می یابد تا جامه عمل به تن کند . امروزه ضرورت وجود اتاق فکر در کلیه امور بر کسی پوشیده نیست و ایده پردازی به عنوان یک فن و یک تخصص تعبیر می شود . اتاق فکر مجموعه با داشتن افرادی که به شکر تخصصی به ایده پردازی مشفولند در کنار شماست تا به شما در داشتن ایده خلاق در کلیه کمک دهند . ایده پردازان با افکاری به روز و دنبال روی از پروسه پرداخت ایده های خلاق در کلیه امور در کنار شما هستند تا بتوانید در دنیایی که خلاقیت حرف اول و آخر را می زند به بهترین شکل ممکن خود را مطرح کنید .

توانمندی ها

  • CISCO
  • MICROSOFT
  • Firewall
  • MICROTIK
  • VOIP
  • WebDesign
  • Programing
بالا